Přejít na obsah


Fotka

Anketa o Geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#1 Annie00Hall

Annie00Hall

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 19:23

Ahoj, na fórum jsem nová, v geocachingu ne (první keška před 4 lety s bratrem:). Píšu teď o GC magisterskou práci a proto bych Vás ráda poprosila o pomoc. Připravila jsem anketu, její vyplnění trvá 8 minut a prý není nudná:) Nemusíte nic posílat na mail atd., google to udělá sám:) Práci píšu v zahraničí, protože se o tomto druhu hry/sportu/aktivity moc neví. Nejedná se o žádnou popularizační práci, spíš o analýzu jevu. Jestli vyplníte anketu, budu opravdu moc vděčná. Pokud by měl někdo z vás zájem si se mnou o GC popovídat, také to uvítám. Chtěla bych kromě ankety udělat i několik rozhovorů. Anketa: https://docs.google....jBxMkE6MA#gid=0 Můj mail: matlova.hana@gmail.com Moc díky!:) Zdravím, Hanka
  • 0

#2 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:23

Firefox nemůže otevřít tuto adresu, neboť protokolu (anketa) není přiřazen žádný program.
  • 0

#3 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:25

Kopíruješ toho moc, začni až tím https:// :)
  • 0

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:36

https://docs.google....jBxMkE6MA#gid=0

Jak může psát magisterskou práci někdo, kdo neumí použít banální vložení odkazu ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:42

Vyplněno, jen u těch eventu doporučuji opravit psaní slova "cache".
  • 0

#6 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:43

kolombo napsal/a:
https://docs.google....jBxMkE6MA#gid=0

Jak může psát magisterskou práci někdo, kdo neumí použít banální vložení odkazu ?

Mě se to povedlo otevřít i bez fundovaných pouček o tom kdo by měl či neměl psát magisterskou práci-přesto díky panu DOKONALEMU:D
  • 0

#7 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:47

A můžu se zeptat co je to za obor, kde je magisterská práce o GC?
  • 0

#8 Annie00Hall

Annie00Hall

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:54

Děkuji Vám za vyplněné ankety! Už je jich 15! Pokud by měl někdo zájem o výsledky (které budu zpracovávat v příštím týdnu), dejte vědět. Omlouvám se za špatné vložení odkazu, domnívala jsem se, že systém pozná sám, že se jedná o odkaz. Cash opraveno na cache:), hloupá chyba:) Ještě jednou díky všem! Anketu můžete vyplňovat ještě minimálně dva dny. Zdravím!
  • 0

#9 Annie00Hall

Annie00Hall

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:55

Studuji v Polsku, v Krakově, specializaci týkající se projektování počítačových her + hry tak obecně. Takže geocaching je spíš na hranici, ale ještě jsem si téma obhájila:)
  • 0

#10 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:59

zdenys64 napsal/a:

kolombo napsal/a:
https://docs.google....jBxMkE6MA#gid=0

Jak může psát magisterskou práci někdo, kdo neumí použít banální vložení odkazu ?

Mě se to povedlo otevřít i bez fundovaných pouček o tom kdo by měl či neměl psát magisterskou práci-přesto díky panu DOKONALEMU:D


No, pokud jsi tu anketu i vyplnil, tak jsi jistě postřehl další věci, které nejsou úplně smysluplné :-(

Jazyková nestálost je to nejmenší :-)
Twoja odpowiedź została zarejestrowana.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#11 Annie00Hall

Annie00Hall

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 21:01

Kolmbo, které věci nejsou smysluplné?
  • 0

#12 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 21:05

Možná by stálo za to kontaktovat ty desítky lidí, co už sem dávaly dotazníky kvůli diplomkám, jestli by se nepodělili o svůj výzkum. I když často to výzkum nebyl, jen statistika.
  • 0

#13 Annie00Hall

Annie00Hall

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 21:35

Nemůžu bohužel použít výzkum, který provedl někdo jiný.. Nepředpokládám, že by se ve své práci někdo zabýval stejnou problematikou jako já. Už mám 35 anket. Moc díky. Jsem opravdu mile překvapena. Díky za pomoc a ochotu:) Kdyby měl někdo čas a chuť na rozhovor přes skype, za týden se budu ptát.. Potřebuji tak 5 lidí:) Na chvilku, 30 minut max.
  • 0

#14 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 21:37

Annie00Hall napsal/a:
Kolmbo, které věci nejsou smysluplné?

Nic si z toho nedělej,na tomhle foru je pár štouralů,kteří všechno hned negujou-ten kdo sem chodí častěji už je zná,tak se hlavně nenech otrávit,vždyt oni místo sbírání kešek sedí u kompu a hledají chyby kolem sebe!!!:D
  • 0

#15 Annie00Hall

Annie00Hall

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 21:39

A co se týká jazykové nestálosti.. Práci píšu polsky, anketa je na polském googlu, protože na něm normálně pracuji:) Těch pár slov v polštině snad není problém:))
  • 0

#16 Annie00Hall

Annie00Hall

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 21:41

zdenys64 napsal/a:

Annie00Hall napsal/a:
Kolmbo, které věci nejsou smysluplné?

Nic si z toho nedělej,na tomhle foru je pár štouralů,kteří všechno hned negujou-ten kdo sem chodí častěji už je zná,tak se hlavně nenech otrávit,vždyt oni místo sbírání kešek sedí u kompu a hledají chyby kolem sebe!!!:D


:)))

My už jsme si to s Kolombem vyříkali na PM:)
  • 0

#17 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 21:51

Annie00Hall napsal/a:
Nemůžu bohužel použít výzkum, který provedl někdo jiný..


Jak nemůžeš? Cizí diplomky se dají používat jako jakýkoli jiný zdroj. Když uvedeš řádně citaci a bude v použité odborné literatuře, tak to jde.
  • 0

#18 Annie00Hall

Annie00Hall

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 22:00

Ano, citovat můžu. Ale na co mi bude výzkum, který někdo realizoval za jiným účelem? Jiné otázky, jiná struktura, jiné výsledky. Kromě toho v Polsku nebývá zvykem citovat diplomové práce.
  • 0

#19 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 22:45

Jinak k dotazníku, v Polsku se nevyká? Pokud ne, tak u nás v České republice ano. Překvapuje mě, že to prošlo korekturou vedoucího a navíc na magisterském programu, by to snad měla být samozřejmost, že cizímu člověku v tomto případě vykám. Jako oponent bych se na to rozhodně zeptala. Dále by mě zajímalo, co se z těch otázek dá vyčíst a nějak přiřadit k tématu práce. Ten dotazník se zas tak moc neliší od těch, co tu už byly před nějakým časem. Myslela jsem si, že to bude více o využívání geocaching.com a různých pomocných programů. A poslední dotaz: kolik dotazníků máš mít vyplněno? Děkuji za odpovědi. kromanonec.
  • 0

#20 Annie00Hall

Annie00Hall

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 22:59

V Polsku se vyká ve stejných situacích jako u nás. Nikdy by mě nenapadlo, že se někomu nebude líbit tykání v anketě určené pro kačery. Pokud se někdo cítí dotčen, omlouvám se. Co se dá z ankety vyčíst? To je otázka, na kterou bude jiná odpověď v Čechách a jiná v Polsku. V Polsku je GC velmi málo známý, z toho co vím, je má diplomka vůbec první, která se týká tohoto tématu. Takže takové informace jako obecný profil kačera a jeho vztah ke GC je velmi dobrým materiálem. A potom také: to zajímavé napětí mezi hrou a turistikou, GC jako typická aktivita 21. století, pervasive and location based games, tvoření on-line společností, wikinomie atd. Zajímá mě GC jako tzv. cultural practice. Stačí má odpověď?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama